הדברה נגד יתושים בגינה

אם אתם סובלים בקיץ הזה מנוכחות יתושים יותר חמורה מהרגיל, ייתכן בהחלט שיש לכם בעיה אמיתית הדורשת שירותי הדברה מקצועיים מחברת איתי הדברה. מדובר בשירות מתקדם, יעיל ובטוח של הדברת יתושים בגינה ובחצר תוך שימוש בחומרים איכותיים, בטוחים, יעילים וגם ירוקים.

בעיית יתושים בישראל

בהיותה מדינה חמה, תושבי ישראל נדרשים להתמודד מידי קיץ עם בעיית יתושים המעסיקה גורמים ציבוריים, עסקיים ופרטיים. עקיצות היתושים מהוות מטרד המשפיע על איכות החיים ולא מאפשר לשבת בנחת בחוץ בימות הקיץ, בייחוד כשמדובר בתינוקות וקשישים. בנוסף לכך, בשנים האחרונות חדר לארץ היתוש האסיאתי הנחשב לזן מסוכן המעביר לבני אדם את קדחת הנילוס המערבי.

תנאים נדרשים להתרבות יתושים

שלא כמו שחושבים, יתושים לרוב לא ניזונים מדם אלא מצוף של פרחים. הדם משמש את נקבות היתוש לקבלת חלבונים הנחוצים לייצור ביצים. כמו כן, הביצים והזחלים נדרשים לסביבה לחה ורטובה של מים עומדים בכדי להתפתח, כדוגמת בריכות נוי, שלוליות, אדמת השקיה רטובה ולחה, או ביוב שאינו אטום כהלכה ואף מים של חיית מחמד שלא הוחלפו הרבה זמן. לכן, חשוב בסוף החורף ולכל אורך העונה החמה לבצע אחת לשבוע סריקה בגינה ולשפוך כל מקור של מים עומדים.

שירותי הדברת יתושים

שירותי הדברת יתושים שאנו מספקים מתחילים באיתור מקווי מים ונקודות רטובות ולחות בגינה המשמשים לגידול זחלי היתושים. ההדברה עצמה מבוצעת בשיטות שונות בעזרת חומרים פעילים כימיים או ביולוגיים ירוקים המרוססים בחצר, בייחוד באזורי התרבות. כך למשל, נעשה שימוש בחיידק שאינו מזיק לסביבה המפוזר בגרגרים או אבקה במקווה מים והורג את זחלי היתושים. בנוסף, אם נזהה שמדובר בבעיה אזורית מקיפה נסייע לכם בפניה לרשויות המתאימות המחויבות לספק מענה תברואתי לתושבים. יחד עם זאת, חשוב לזכור שכמו זבובים לרוב אי אפשר בקיץ למגר לחלוטין הופעת יתושים, אלא רק לשלוט בממדי התופעה ולהיות מוגנים מפניה, למשל על ידי שימוש ברשתות. כמו כן, למי שיש בריכות נוי אנו ממליצים על גידול דגי גמבוזיה הטורפים זחלי יתושים באופן יעיל ושיטתי.

הזמנת שירותי יתושים

להזמנת שירותי הדברה נגד יתושים מגורם מקצועי, אמין ויעיל, ולקבלת עוד מידע וייעוץ נוסף בנושא, התקשרו כבר עכשיו לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב