הדברת דבורים - רק על ידי אנשי מקצוע

יש לכם בעיית דבורים בבית? גיליתם כוורת בחצר או על קיר המבנה? אל תנסו בשום אופן לטפל בבעיה בעצמכם כי אתם עלולים לסכן את בריאותכם ואף את חייכם. צרו קשר בהקדם עם חברת איתי הדברה המתמחה בהדברת דבורים ותזכו לשירות מהיר, מקצועי, בטוח ויעיל.

מידע חשוב על דבורים

דבורים הן חרקים מעופפים החיים במושבות עם מלכה אם, והן חשובות להאבקת והפריית צמחים הגדלים בטבע או על ידי אדם, וכמובן להפקת דבש. הן לרוב לא תוקפניות ולא מסוכנות אלא אם כן מדובר באדם אלרגי אליהן. יחד עם זאת, ישנם מקרים שבהם דבורים הופכות לבעיה מסוכנת וגם רועשת, בייחוד כאשר הן בונות את הכוורת שלהן בסמוך למגורי אדם על הגג, מרפסת, קירות מבנה או בחצר. במקרים אלו הן גם מסתובבות בבית בכמויות וגם הופכות לתוקפניות כשמתקרבים לקן שלהן והן חשות שהוא בסכנה ומוכנות להקריב את חייהן ולעקוץ אתכם כקבוצה ולסכן את חייכם. חשוב להבין כי הדברת דבורים הינה פעולה מורכבת ומסוכנת ובשום אופן אין לבצע אותה לבד. יש לפנות אלינו כמה שיותר מהר לקבלת שירות מקצועי הולם. מעבר לכך, הדברה לא יסודית תוביל להישנות הבעיה ולא תפתור אותה.

 

הדברת דבורים מקצועית

במקרים של הדברת דבורים יש צורך לאתר את הכוורת שלהן ולטפל בבעיה במספר דרכים בעזרת ציוד מגן מתאים כמו כפפות ומסיכה. כך למשל, ניתן להשתמש בחומרי הדברה כימיים איכותיים וידידותיים לסביבה המפוזרים על הכוורת והדבורים. כמו כן, ניתן להיעזר בפיתיונות בשר מורעלים אותם נושאות הדבורים חזרה לקן, ניזונות ומתות. שיטה זו מעולה בעיקר כשכוורת הדבורים רחוקה ולא אותרה או כשהיא שוכנת במיקום לא נגיש וגבוה. בנוסף, לדילול כמות הדבורים אפשר להיעזר במלכודות חרוט שיש בתוכן מזון המושך אותן להיכנס ולא מאפשר להן לצאת. לאחר ההדברה נערוך סריקה במקום לאיטום פתחים נוספים שיכולים למשוך דבורים נוספות לבניית כוורת.

הזמנת שירותי הדברת דבורים

להזמנת שירותי הדברת דבורים יעילה, בטוחה ומקצועית, וכן לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, התקשרו כבר עכשיו לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב