הדברת יתושים

עוקץ ובורח

מכת היתושים היא מכה לא פשוטה עבור הרבה אנשים. כאשר מתחיל מעט להתחמם בחוץ, היתושים מגיעים בהמוניהם, נכנסים לחצר ולפנים הבית ומתחילים לעקוץ. העקיצות כואבות, מגרדות ובעיקר לא נעימות ובהרבה מקרים, מכת היתושים פשוט יוצאת משליטה לחלוטין. כמו בכל מכת מזיקים, יש לבצע הדברה נקודתית כדי להתמודד עם הבעיה המעיקה הזו.

היתושים מהווים מטרד אמיתי, במיוחד לאנשים קשישים ולתינוקות, ובמדינת ישראל הם עלולים להיות מסוכנים מאוד מפני שחלקם נושאים את קדחת הנילוס עימם. היתושים ניזונים מפרחים מסוימים ובעיקר נמצאים היכן שיש מים עומדים. בתום החורף, נותרים עדיין מקורות של מים עומדים בקרבת אזורי מגורים, ואחת מדרכי ההתמודדות היא ייבוש המקורות הללו.

כמו ברוב שיטות ההדברה, הדברת יתושים נעשית גם היא בשיטה של למצוא ולכרות את הראש. המדביר מתחיל בחיפוש של נקודות מים או נקודות לחות ורטובות בסביבת המבנה על מנת לרסס ולמנוע מהיתושים להתרבות. כאשר עוצרים את ההתרבות, שמים נקודת סיום למכה, מה שמקל מאוד על ההתמודדות.

טיפול ועצות

חומרי ההדברה גם הם עברו שיפור עם השנים וכיום יש חומרים ירוקים ומתכלים שלא משפיעים על האנשים ועל בעלי החיים האחרים בסביבה. אפשר לבצע שימוש בחיידק שאינו מסוכן לסביבה או באבקה המתמוססת במים והורגת את זחלי היתושים. מדביר טוב הוא גם מדביר שנותן עצות מתאימות, ובנוגע ליתושים, כאשר יש בריכות נוי, אפשר לגדל דגי גמבוזיה הטורפים זחלי יתושים.

אם הבעיה היא נקודתית, מדביר טוב יכול לאתר ולפתור אותה בצורה מאוד מהירה. הוא יכול להיות אפקטיבי, להשתמש בחומרים הנכונים ואף לתת עצות שיעזרו בעתיד. לפעמים, במקרה של יתושים, הבעיה היא סביבתית ונובעת ממקור מים גדול ולשם כך, צריך לבצע פעולה נרחבת הרבה יותר, שכוללת תכנון ואסטרטגיה.

היתושים המטרידים הגיעו לביתכם ואתם רוצים להיפטר מהם כמה שיותר מהר? מחפשים כתובת מקצועית ומנוסה שתוכל לסייע לכם בכך? איתי הדברה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מציעה לכם שירותי הדברת יתושים, המתבססים על פתרונות הדברה יעילים ומוצעים במחירים נוחים. לפרטים, צרו קשר בטלפון 054-8004477

 

 

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב