הדברת כיני יונים אחת ולתמיד

יונים אמנם מסמלות את השלום, אבל רק עד שזה מגיע לבית שלכם. אם אתם חושבים שהרעש והלכלוך שהן עושות הם הבעיה המרכזית כנראה שעדיין לא נתקלתם בכינים שלהן. במקרה שכן שנתקלתם בחוויה מטרידה זו התקשרו כמה שיותר מהר אל איתי הדברה לקבלת שירותי הדברת כיני יונים וטיפול בבעיה באופן יסודי אחת ולתמיד.

כיני יונים והבעייתיות שלהן

כיני יונים הן למעשה סוג של עכבישים השייכים למשפחת האקריות, אשר נטפלים ומוצצים בעיקר את דמן של יונים וציפורים נוספות, בעוד שבני אדם נעקצים כברירת מחדל כשאין ציפורים בסביבת הכינים. לחיות זעירות אלו מחזור חיים המתחיל בביצה מיקרוסקופית, ממשיך לזחל שאף הוא מיקרוסקופי ומסתיים בכינה בוגרת בצבע לבן עד חום אדמדם שמימדה הזעירים לא עולים על מילימטר אחד, ושניתן בקושי להבחין בהן כשהן זזות. כמו כן, הכינים מתרבות במהירות ובפרקי זמן קצרים, ויכולות להגיע לכמויות אדירות המגיעות אף לעשרות אלפי פרטים בקן אחד של יונים. הבעיה מתחילה כשגוזלי היונים עוזבים את הקן והוא נשאר נטוש, אז כיני היונים גם עוזבות בחפשן אחר פונדקאי חדש. במקרים בהם הקן נבנה במקום המאפשר לכינים לחדור למבנה כמו חלונות, גג רעפים או סדק בקירות, הן לא יהססו לחדור פנימה ולהתחיל לעקוץ את דיירי הבית.

זיהוי כיני יונים

מכיוון שקשה לזהות כיני יונים בעין לא מזוינת, לרוב מודעים לנוכחותן בשל עקיצות הגורמות לאדמומיות ונרפאות לאט, וכן גורמות לתחושות של דקירות וגירודים או של חרק הזוחל על הגוף. במקרים אלו יש לבחון אם קיימים קינים של יונים בצמוד לבית ואף אם הבית שלכם הינו מקום מנוחה מועדף על יונים. כאמור, במרבית המקרים בעיה זו נפוצה בעונת האביב כשגוזלי היונים עוזבים את קיניהם.

הדברתן של כיני יונים

אנו מתמחים בהדברת כיני יונים באופן יעיל ובטוח באמצעים שונים, לרבות שיטות ירוקות.  ההדברה מתחילה בזיהוי הכינים ואיתור הקינים שמהם הן הגיעו. לאחר מכן נשאב את הבית בשואב עוצמתי ובמידת הצורך נרסס באופן יסודי את הבית וסביבת הקן בחומרים אפקטיביים. לאחר הריסוס יש להימנע מלהיכנס לבית למשך מספר שעות. על מנת למנוע את הישנות הבעיה נפעל להרחקת היונים מביתכם בעזרת אמצעים שונים כמו דוקרנים ורשתות.

הזמנת שירותי הדברת יונים

להזמנת שירותי הדברת יונים על ידי גורם מקצועי, ולקבלת עוד מידע וייעוץ נוסף בנושא, התקשרו כבר עכשיו לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב