שירותי הרחקה, הדברה וריסוס נגד עכברים

אין ספק שעכברים מהווים בעיה מטרידה ולא נעימה העלולה אף להוות סכנה בריאותית. עם איתי הדברה תזכו למענה מקצועי ויעיל לטיפול בבעיה באמצעות הדברה, הרחקה או ריסוס נגד עכברים. מדובר בגורם מוסמך, מנוסה ומומלץ הזמין בכל עת ומספק שירות מהיר, אדיב ויעיל לכל לקוח.

מאפייני עכברים

עכברים הם יונקים קטנים וזריזים ממשפחת המכרסמים שגונם אפור חום. הם גרים במחילות המגנות עליהם מפני אויבים טבעיים כמו עופות דורסים, ולכן בסביבה עירונית הם מעדיפים לשכון בתוך מערכות ביוב, מתחת, בין ובתוך תשתיות בתים, וליד פחים ומזבלות, שם הם גם מוצאים את מזונם. כפועל יוצא מכך, אורח חייהם של עכברים בסביבה עירונית חושף אותם למחלות וזיהומים המסוכנים לבני אדם. כמו כן, עכברים נוטים לחיות בקבוצות משפחתיות גדולות וקצב התרבותם מאוד מהיר. לכן, אם ראיתם עכבר וגם אם לא ראיתם ואתם חושדים בקיומו, סביר להניח שהוא לא לבד וחשוב שתצרו קשר עמנו כמה שיותר מהר. יש לדעת כי עכברים הם חיות חכמות בעלות יכולת הסתגלות גבוהה ולמידה מהניסיון, לכן לא כדאי לנסות וללכוד אותם באופן עצמאי ועדיף לפנות לגורם מקצועי שיסייע בחיסול שיטתי של הבעיה.

שיטות מקובלות להרחקת והדברה עכברים

קיימות מספר שיטות מקובלות להדברת עכברים:

  • ריסוס נגד עכברים - קיימים סוגי רעלים שונים כנגד עכברים לרבות חומר אנטי-קוגלנטי שהינו חומר הנוגד קרישה, וכן אבץ פוספיד שמלבד מכרסמים דוחה בריחו את מרבית החיות האחרות ובכך נמנעת אכילתו על ידיהן. אנו שמים לרוב את הרעל בפיתיונות בתוך תיבות האכלה סגורות ונעולות הממוקמות הרחק מהישג ידם של ילדים או חיות חמד.
  • מלכודות - כוללות מלכודות קפיץ ודבק ההורגות את העכבר וכן מלכודות ירוקות עם פיתיון התופסות את העכבר ללא פגע.
  • זיהוי ואיטום דרכי גישה - למשל מהצנרת שמתחת לכיור או דרך רווחים, חרכים ורווחים קטנים בקירות, בתקרת וברצפת הבית.

הזמנת שירותי הדברת וריסוס עכברים

סובלים מבעיית עכברים? התקשרו לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477 לקבלת מידע נוסף, ייעוץ מקצועי בנושא ושירות הרחקה, ריסוס והדברה מקצועי, יעיל ומהיר.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב