הדברת נמלת האש באופן יעיל ומקצועי

חברת איתי הדברה מבצעת את כל סוגי ההדברות באופן יעיל, מקצועי ובטוח. בין היתר חברתנו מתמחת בהדברת נמלים מכל המינים לרבות נמלת האש הקטנה הנחשבת למין פולש, עוקצני ומסוכן לבריאות בני אדם.

 

מין פולש, עוקץ ומסוכן

נמלות האש הן מין חדש של נמלים בארץ שגונן צהוב אדמדם. הן קטנות במיוחד ואורכן אינו עולה על 1.5 מ"מ. הנמלה עצמה הגיעה ככל הנראה לישראל דרך משלוחי עצים מדרום אמריקה. למרות מימדיה הקטנים היא תוקפנית ולא חוששת לעקוץ לבד או בקבוצה. בנוסף, היא מתפשטת במהירות ומשתלטת על אזורים גדולים וגורמת לשינויים במאזן האקולוגי של שטחי הטבע הפתוחים בארץ, ומשתלטת על אזורי מחייה של חרקים ובעלי חיים קטנים אחרים. היא מעדיפה להקים את קיניה במקומות לחים וחשוכים, בייחוד בקרקע, אך תסתגל לתנאי שטח חדשים ובמידת הצורך תקים קן בתוך עצים, קירות מבנה ואף בתוך עציצים. כפועל יוצא מכך, המשרד להגנת הסביבה פועל לנסות למגר את התפשטותה. מעבר לכך, מדובר במטרד אישי בעייתי מכיוון שעקיצות הנמלה צורבות וכואבות למשך שעות ואף ימים, ובמקרה של רגישות הן עלולות להיות גם מאוד מסוכנות לאדם.

פעולות להדברת נמלת האש

לחברתנו יש את כל האמצעים, הכלים והידע הנדרש להדברת נמלת האש והשמדת הקן שלה באופן יסודי. ראשית אנו מאתרים ומזהים את נתיבי הנמלה, מרחב התפשטותה ואת הקן שלה ולאחר מכן נדאג להדבירן בשיטת שונות. אחת השיטות היעילות להדברת נמלים אלו היא באמצעות הנחת גרגירי פיתיון במסלולי הנמלים, הנחשבים בעיניהן כמזון. הם נלקחים בחזרה לקן, נאכלים על יד כולם לרבות המלכה, ומביאים למוות בתוך מספר ימים. חשוב לציין כי במידה והמושבה התפשטה גם לבתים סמוכים יש צורך בשיתוף פעולה של השכנים על מנת למגר באופן יסודי את התופעה. כמו כן, מכיוון שחומר ההדברה אינו יעיל כשהוא לח ורטוב, חשוב שלא להרטיב את האזורים המיועדים לפיתיונות כיומיים לפני הנחתם וכיום לאחר פעולת ההדברה.

הזמנת שירותי הדברת נמלת האש

להזמנת שירותי הדברת נמלת האש באופן בטוח, יעיל ומקצועי, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, התקשרו עוד היום לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב