הדברת פרעושים בבית ובחצר

לא משנה כמה ריססתם את הכלב ושטפתם את הבית, אתם עדיין אתם סובלים מעקיצות פרעושים? אם כן, כדאי שתצרו קשר כמה שיותר מהר עם חברת איתי הדברה המתמחה בהדברת פרעושים בבית באמצעות שיטות מתקדמות, בטוחות ויעילות. זאת לצד מעטפת שירות מקצועית המעניקה מענה מהיר ואדיב לכל קריאה.

חשיבות הדברה סביבתית

למען פתרון בעיית פרעושים אין זה מספיק לרסס את חיית המחמד שלכם. זאת לאור העובדה שהפרעוש מבלה רק חמישה אחוזים מחייו על גבי בעל החיים. את יתרת הזמן הוא מבלה בגלגוליו השונים על פני משטחים שונים בבית ובחצר. לכן, אם גילתם על חיית המחמד שלכם הרבה מאוד פרעושים קחו בחשבון שבסביבתכם מסתובבת כמות גדולה כבתשעים אחוז ממה שראיתם.

הדברת פרעושים בבית

פעולות הדברת פרעושים בבית מתחילות בשאיבה יסודית של מקומות הרביצה של חיית המחמד שלכם וכן שאיבת ריפודי רהיטים, שטיחים, מזרנים, סדקים ופינות מסתור שבהן יכולים להסתתר הפרעושים והזחלים שלהם. השאיבה מבוצעת בעזרת שואב אבק עוצמתי שאליו מוסיפים אבקת הדברה הקוטלת את המזיקים הנשאבים. כמו כן, נשלח את כל המצעים והסדינים לכביסה בהרתחה. לאחר שאיבת הבית אנו נרסס את משטחיו עם חומרי הדברה בעלי רמה נמוכה של רעילות לבני אדם וחיות.

הדברת פרעושים בחצר

עבור שטחים חיצוניים של חצרות וגינות, פעולות ההדברה מתחילות בגירוף האדמה והרחקה של שכבתה העליונה בה קיימת סבירות גבוהה להמצאות פרעושים בגלגולים שונים. לאחר מכן נעזר בחומרי הדברה וריסוס המיועדים לשימוש חיצוני באזורים יבשים ורטובים, אותם נדאג לפזר בכל שטחי הגינה בדגש על אזורי רביצה של חיות המחמד.

מניעת בעיית פרעושים

לאחר ההדברה, בכדי למנוע את הישנות בעיית הפרעושים בביתכם, יש מספר פעולות מניעה שאנו ממליצים לבצע. ראשית יש לדאוג שחיית המחמד שלכם תהיה נקייה מפרעושים בכל ימות השנה על ידי שימוש בחומרי הדברה איכותיים בדמות טיפות, אבקות, קולרים, שמפו או כדורים. בנוסף, תספורת של החיה יכולה לעזור בהשתלטות על בעיית פרעושים. במידה והחצר שלכם סובלת מנגע חוזר שמקורו בחיות רחוב כמו חתולים וכלבים, יש לדאוג לרסס או לאבק את החצר לבד או בעזרתנו כל מספר חודשים בדגש על תחילת ואמצע העונה החמה.

 

הזמנת שירותי הדברת פרעושים

להזמנת שירותי הדברת פרעושים בחצר ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, התקשרו עוד היום לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב