שירותי הדברת פשפש המיטה

קמתם בבוקר עקוצים במקומות שיתושים לא יכולים להגיע אליהם? ייתכן בהחלט שאתם סובלים מפשפש המיטה. במקרים אלו מומלץ ליצור קשר כמה שיותר עם מהר עם חברת איתי הדברה ולזכות ללא דיחוי בשירותי הדברת פשפשים מקצועית, בטוחה ויעילה.

מיהו פשפש המיטה?

חשוב לדעת שבניגוד לפרעוש הנטפל לחיות המחמד שלכם מכוסות הפרווה, פשפש מיטה הינו טפיל של בני אדם המוצץ את דמם כבר אלפי שנים. במרבית המקרים טפילים אלו מגיעים לבתים שלנו מריהוט נגוע כמו מיטה ישנה שקבלתם, או משהייה באכסניה נגועה ונשיאת הפשפש במזוודה ישירות לחדר השינה שלכם. כמו כן, הפשפש לרוב עוקץ את מארחיו באזור הגב והבטן במקבצים צפופים. זהו חרק קטן המעדיף לחיות במקומות חמימים הסמוכים לבני אדם ולכן המיטה שלכם הינה בית גידול אידיאלי עבורו. הוא לרוב פעיל בשעות הלילה כאשר יותר קריר. יש לציין כי גם ללא מזון פשפשים מסוגלים לשרוד חודשים ארוכים והם מתרבים במהירות מסחררת ומתפשטים לכל חלקי וחדרי הבית. לכן, במקרה של חשד לבעיית פשפשים יש לפנות אל חברתנו כמה שיותר לקבלת שירותי הדברה מקצועיים.

הדברת פשפש המיטה

אנו מספקים שירות הדברת פשפש המיטה העושים שימוש בחומרים איכותיים ובטוחים. ההדברה מתחילה בזיהוי הטפיל ובבחינת ממדי הבעיה. לאחר מכן יש לנקות את הבית ביסודיות ולהזיז כמה שיותר רהיטים ולהסיר מצעים מהמזרנים. יש לציין כי אם מזרן המיטה שלכם מחורר או קרוע מומלץ לזרקו לפח ולרכוש אחר במקומו. כמו כן, יש לכבס את כל הבדים והבגדים בבית בהרתחה. בהמשך נטפל במזיק בעזרת קיטור ופעולות שאיבה עוצמתיות. לאחר מכן נדאג לרסס את הבית באופן יסודי מבלי לפספס אף מקום ונקודה. בתום פעולות ההדברה יש להמתין כיממה עד לחזרה הביתה וכיומיים כאשר מדובר בתינוקות. גם חיות מחמד יש להרחיק מהבית לפחות לשלושה ימים. את הרצפה יש להותיר לא שטופה למשך כחמישה ימים ועדיף בתקופה זו ללכת עם נעליים או גרביים ולא יחפים.

הזמנת שירותי הדברת פשפשים

להזמנת שירותי הדברת פשפשי מיטה ולקבלת מידע ופרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, התקשרו כבר עכשיו לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב