הדברת פשפש המיטה

המקום האינטימי שלי

המיטה היא המקום האינטימי ביותר בבית וכאשר נכנסים אליה, רוצים להרגיש מוגנים ובטוחים. רוצים להעביר לילה שלם בכיף ולקום רעננים לבוקר שלמחרת. עם זאת, יש מקרים בהם יש מזיקים במיטה, כאלו שעוקצים וגורמים לאי נעימות גדולה, שמהווה גם בעיה תברואתית שיש לטפל בה במהירות וביעילות.

לבעיה הזו קוראים פשפש המיטה והיא נפוצה יותר ממה שאתם חושבים. פשפשי המיטה הם פשפשים שיכולים להגיע הביתה מכל מיני מקומות, כולל מחיות המחמד, דרך רהיטים ישנים ועד לבגדים שלכם, אחרי שהייתם בבית הארחה מפוקפק. הפשפש הוא מזיק ומעיק מאוד ועוקץ אנשים בעודם ישנים. הפשפשים הללו נוטים להידבק למיטות, מפני שהם אוהבים מקומות נוחים וחמימים, והם פועלים בעיקר בלילה, כאשר קריר יותר.

נשיכות של פשפש המיטה הן קלות מאוד לזיהוי מכיוון שהן מגיעות במקבצים מאוד קרובים באזור הבטן והגב. גם חורים במזרון או במיטה יכולים להעיד על הימצאות של פשפשי המיטה ועל הצורך שבהזמנת מדביר מקצועי על מנת שיטפל בבעיה בצורה מהירה ויעילה, שכן העקיצות לא נעימות, מגרדות, אדמומיות ואפילו מסוכנות.

יסודי ואינטנסיבי

הדברת פשפש המיטה צריכה להיעשות בצורה יסודית, כולל הרתחה של ביגוד נגוע, שימוש בחומרים ייעודיים לפשפשים ואפילו זריקה של רהיטים נגועים. הפשפשים הללו מתרבים במהירות ומסוכנים ולכן, ההדברה חייבת להיות מקיפה, עד כדי כך שאסור לשהות בבית במשך יומיים ולא לנקות במשך מספר ימים.

כאשר עורכים בירור לגבי פשפש המיטה הדברה אפקטיבית, צריך להבין שמדובר במזיק בעייתי מאוד שיכול לגרום להרבה נזקים בגוף ובנכס. לכן, ההדברה חייבת להיות עוצמתית מאוד וכזו שלא משאירה למזיק הזה סיכוי להתרבות או לחיות. הדבר החשוב הוא לזהות את הבעיה מהר ולקרוא לאיש מקצוע על מנת שיידע לפעול בצורה מהירה. יש לוודא שאיש המקצוע שפונים אליו אכן יידע כיצד להתמודד עם האתגר ולהציע לכם את המענה המוצלח, אך גם כזה שלא יקר.

 

חוששים ש"תקפו" אתכם ואת מיטתכם פשפשים? רוצים להיפטר מהם אחת ולתמיד? איתי הדברה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מציעה לכם שירותי הדברה בהתאמה מלאה, המתבססים על פתרונות הדברה איכותיים ויעילים. לפרטים, צרו קשר בטלפון 054-8004477

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב