חשיבות הרחקת חולדות במהירות ומקצועיות

אם אתם סובלים מבעיית חולדות חשוב שתטפלו בה כמה שיותר מהר על מנת למזער נזקים אפשריים. חברת איתי הדברה מתמחה בהדברת והרחקת חולדות באמצעים שונים המותאמים ספציפית למאפייני הבעיה. על חשיבות הרחקת חולדות באופן מקצועי ומהיר תוכלו לקרוא במאמר הבא.

הסכנה שבחולדות

חולדה, המכונה בלשון עממית עכברוש, הינה מכרסם יחסית גדול, אוכל כל, שבסביבה עירונית חי בתוך מערכות ביוב, ליד פחים, מתחת ובתוך תשתיות בתים. מכרסם זה נחשב כמטרד בעייתי ואף מסוכן עקב הסיבות הבאות:

  • מחלות שחולדות מעבירות - חולדות עלולות לשאת ולהעביר מגוון מחלות. כך למשל, הפרעושים שלהן עלולים להעביר לבני אדם מחלות שונות לרבות טיפוס מסוג אנדמי, וכן טיפוס מסוג מוריני המועבר בנשיכה או שריטה. בנוסף, הן מעבירות בצואה את חיידק הסלמונלה הגורם למחלת מעיים קשה. מחלה נוספת המופרשת מהשתן שלהן באזורי בוץ לחים הינו סוג של חיידק המכונה בעברית עכברת שעלול להתפתח לדלקת קרום המוח.
  • אופן העברת המחלות – כאמור, את המחלות השונות החולדה יכולה להעביר במגוון דרכים. כך למשל, המחלות יכולות לעבור דרך מגע עם שתן, צואה או מקומות נגועים, וכן במגע עם פרוות החולדה או דרך הרוק שלה במקרה של נשיכה. בנוסף, הדבקה יכולה להתרחש בעקבות אכילת מזון שהחולדה נגסה בו, וגם טפילים החיים על המכרסם כמו קרציות ופרעושים יכולים להעביר מחלות לבני אדם. לכן, במקרה של מגע עם החיה יש לשטוף היטב ידיים עם סבון, לנקות היטב את הגללים השחורים הקטנים שהשאירה אחריה, ובמקרה נשיכה או שריטה לנקות את המקום ולפנות לרופא אם המקום מתנפח ומזדהם או אם אין לכם חיסון טטנוס.
  • הרס תשתיות - גמישותן הרבה של החולדות ביחד עם יכולות טיפוס מעולה, מאפשרת להן לחדור לחרכים צרים במיוחד. בניסיון להרחיב ולהגדיל את המחילות שלהן בתוך קירות מבנים הן מסוגלות לכרסם בעזרת שיניים חדות וחזקות כל העומד בדרכן, בין אם צנרת מים או חוטי חשמל, רהיטים, חומרי בידוד ואיטום, ועוד.

הזמנת שירותי הרחקת חולדות

להזמנת שירותי הרחקת חולדות באופן יעיל ומקצועי, לקבלת עוד מידע ופרטים וייעוץ מקצועי בנושא, התקשרו עוד היום לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב