הרחקת עכברים באופן יעיל ומוצלח

עכברים מהווים בעיה נפוצה וקשה המזיקה לתוצרת חקלאית, תעשיות ועסקים, וכן לאנשים פרטיים. העכברים נחשבים לא רק כבעיה אסטטית בלתי נעימה, אלא שבהיותם חיים במערכות ביוב הם גם נושאי מחלות ונחשבים מאוד מסוכנים לבריאות בני אדם. כמו כן, הם עלולים לכרסם ולפגוע קשות בתשתיות צנרת וחשמל של מבנים. לכן, במקרה של בעיית עכברים חשוב להרחיקם כמה שיותר מהר על ידי גורם מוסמך ומקצועי כדוגמת איתי הדברה, המספק מעטפת שירות יעילה ואדיבה ומטפל באופן ממוקד ואחראי בבעיה עד לפתרונה המלא.

זיהוי בעיית עכברים

עכברים הם חיות ליליות הפועלות לרוב בשעה שהבית שקט מפעילות. יחד עם זאת, ישנם כמה סימנים היכולים להעיד על הימצאותם:

  • מוצרי מזון נגוסים ואכולים ואריזות מזון אכולות וקרועות.
  • גללי צואה קטנים, מאורכים וכהים בקרבת האוכל הנגוס או בפינות הבית ומאחורי רהיטים.
  • בשעת פעילותם העכברים יכולים להשמיע קולות ציוץ דקים, ולעיתים ניתן לשמוע אותם עוברים בתוך התקרה או קירות המבנה.

הטיפול בבעיית עכברים

טיפול בבעיית עכברים אפשרי בשני אמצעים עיקריים: האחד הינו הרחקת עכברים על ידי הצבת מלכודת עם פיתיון. מלכודת אלו יכולות להיות עם קפיץ או דבק הקוטל אותם, או מלכודות ירוקות עם פיתיון בהם נתפס המכרסם ומשוחרר בטבע רחוק ממקום יישוב. את המלכודות מניחים לאורך מסלולי התנועה של העכבר, למשל בסמוך לקירות. השיטה השנייה הינה הדברת העכברים באמצעים כימיים מתאימים, על ידי פיזורם של פיתיונות רעילים במקומות בטוחים הרחוקים ממגע ילדים או חיות מחמד. כמו כן, אנו נסרוק את הבית ונדאג לאטום חורים, מעברים וסדקים שדרכם חודרים המכרסמים למבנה.

מניעת בעיית עכברים

לאחר הרחקת העכברים, על מנת למנוע את הישנות הבעיה בטווח הארוך ובייחוד באזורים נגועים כמו יישובים חקלאיים, נדאג להעניק לכם עצות רלוונטיות. כך למשל, אנו ממליצים לגדל חתולים המהווים אויב טבעי ויעיל להרחקת ולכידת עכברים ומזיקים אחרים. כמו כן, חשוב לשנות הרגלי שימור מזון ולעבור לאריזות קשיחות והרמטיות, וכן לדאוג לזרוק לאת שאריות האוכל בפח אטום. בנוסף, חשוב שלא להשאיר בערב או כשלא נמצאים בבית אוכל גלוי. יש לציין כי במידה וקיימת בעיית מכרסמים אזורית חשוב ליידע את הרשויות המקומיות שמחובתן לבדוק את הנושא ולספק שירותי הדברה ומניעה הולמים.

הזמנת שירותי הרחקת עכברים

אם אתם סובלים מבעיית עכברים חשוב שלא להסס ולהתקשר עוד היום לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477. פנו לקבלת מידע נוסף, ייעוץ מקצועי בנושא ושירות הרחקה והדברה מקצועי, יעיל ומהיר.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב