הדברה, הרחקה ומלכודות לחולדות

אף אחד לא אוהב להיתקל בחולדה כשהוא מתעורר באמצע הלילה וניגש למקרר שבמטבח. אם התרחיש מוכר לכם כדאי שלא תחכו ותתקשרו מייד אל איתי הדברה לקבלת שירות מקצועי ללכידת והרחקת המזיק הלא סימפטי והמסוכן.

               

לקרוא לאנשי מקצוע

 חולדה הינה מכרסם יחסית גדול וזריז הגורם לנזק סביבתי בריאותי, הן בהיותו מכרסם תשתיות והן בהיותו מעביר מחלות מסוכנות דרך נשיכה, צואה, שתן ומזון נגוע. כמו כן, מכיוון שחולדה הינה חכם הלומד מניסיון חשוב שלא לנסות ללכוד אותן לבד, שכן שכשלון יקשה על לכידתן בפעם הבאה. יש למהר ולקרוא למדביר מקצועי מכיוון שחולדות מתרבות בקצב רצחני, ואם ראיתם אחת סביר להניח שיש בסביבה עוד כמה וכמה.

מלכודות ירוקות לחולדות

אחד הפתרונות היותר יעילים ובטוחים כנגד חולדות שחברתנו מיישמת הינו שימוש במלכודות מסוגים שונים. בין היתר אנו נעזרים במלכודות לחולדות ירוקות עם תיבת האכלה נעולה ומוגנת מפני חיות מחמד וילדים. למלכודות סגורות אלו יש פתח כניסה מותאם לגודל חולדה ולאחר סגירתו לא נותר למכרסם חכם זה שום נתיב מילוט. בהמשך נבוא ונשחרר את החיה בטבע במקום רחוק מבני אדם. יחד עם זאת, חשוב לציין כי סוג פעילות ההדברה משתנה בהתאם להיקף הבעיה ומאפייניה הייחודיים. לעיתים לא ניתן להימנע משימוש בריסוס או במלכודת רעל, בייחוד כאשר מדובר בנחיל גדול של חולדות שפלשו והתמקמו אצלכם בתשתיות הבית.

הליך הדברת והרחקת חולדות

לאחר שקבלנו מכם שיחת טלפון בהולה נגיע לביתכם כמה שיותר מהר ונתחיל מיד בזיהוי סימנים המעידים על הימצאותן של חולדות. לאחר מכן נאתר את נקודות הכניסה שלהן לתוך הבית, בין אם דרך גג רעפים, תשתיות ביוב, מהעץ, שכנים ואף בתוך רווחי הקירות. כמו כן, ננסה להבין את היקף התופעה ונתחיל לפעול לפתרונה באמצעים מתאימים, החל מהנחת מלכודות ובמידת הצורך גם פעולות של הדברה וריסוס. בהמשך נאטום את כל פתחי הגישה לבית ונספק לכם הדרכה מקיפה אודות אמצעי מניעה שיסייעו בהרחקת במזיקים מביתים. יש לציין שקיים הבדל בין עבודות הדברה נדרשות בבית קרקע פרטי לדירה בבנין מגורים משותף. כמו כן, עלות שירותי ההדברה משתנה בהתאם להיקף הבעיה ומידת ההשקעה שנדרשה למיגורה. כך למשל, עלות זו נגזרת ממספר מלכודות חולדות שנדרשו לפיזור ואיסוף.

הזמנת שירותי לכידת והדברת חולדות

להזמנת שירותי לכידת והרחקת חולדות באופן מקצועי ויעיל, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, התקשרו עוד היום לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב