הדברה ירוקה באמצעות מלכודת עכברים הומנית

חברת איתי הדברה מעדיפה בכל הזדמנות שרק אפשר להשתמש באמצעי הדברה ירוקים המזיקים כמה שפחות לאדם ולסביבה. אחת הדוגמאות ליישום גישה זו הינו שימוש שאנו עושים במלכודת עכברים הומנית שאינה הורגות את המכרסם ומאפשרת לשחרר אותו בטבע לאחר לכידתו. יש לציין כי אנו גובים עבור מלכודת עכברים מחיר תחרותי ומשתלם במיוחד.

מאפייני עכבר מצוי

אם ראיתם עכבר בביתכם סביר להניח שמדובר בעכבר מצוי שהינו מכרסם השייך למשפחת העכבריים. זהו עכבר קטן השוקל רק ארבעה עשר גרם ופרוותו בגוון חום אפרפר. הוא אוכל כל, יש לו חושים מאוד חדים, והוא זריז וטוב בטיפוס, קפיצה ואף שחייה. עכברים אלו אוהבים לחיות בקבוצות גדולות ומעדיפים בשעות היום להתחפר במחילות ולצאת לפעילות בשעות הלילה. כמו כן, יש להם שיניים חדות המסוגלות לכרסם ולחתוך גם עטיפות מזון, צנרת וציפוי של חוטי חשמל. אמנם הם חיים בממוצע רק שנה או שנתיים, אולם בפרק זמן זה הם מתרבים בקצב מהיר מאוד עם הגיעם לבגרות מינית בגיל חודש, ומידי כחודש הם מסוגלים להמליט בלידה אחת אף תריסר שגרים. הם אוהבים לחיות לידנו כי אנו מספקים להם שפע של מזון, אך בהיותם חיים במערכות ביוב וניזונים מאשפה הם גם נוטים לשאת זיהומים ומחלות קשות המסוכנות לבני אדם.

היתרונות שבמלכודות הומניות

כאמור, אנו מעדיפים לבצע הדברה בעזרת מלכודת עכברים הומנית על פני שימוש בחומרים כימיים המסוכנים לבני אדם וחיות. כמו כן, חומרי הדברה כימיים מחסלים את העכבר בהדרגה והוא עלול למות בסופו של דבר במקום שאין גישה אליו ולגרום לריחות ריקבון רעים. שימוש במלכודות הומניות מונע בעיה זו בהיותו מותיר את העכבר ללא פגע ומאפשר לשחררו לאחר מכן במקום מרחוק בטבע. יש לציין כי מלכודות אלו נחשבות ללא פחות יעילות מפתרונות אחרים ולעיתים הן בהחלט מספיקות על מנת למגר את בעיית העכברים בבית.

מהי מלכודת עכברים הומנית

מלכודת עכברים הומנית היא למעשה תיבה או כלוב סגור עם דלת כניסה הנסגרת באמצעות מגנון מכאני פשוט. בתוך המלכודות אנו מניחים פיתיון המושך את העכבר. ברגע שהוא נכנס פנימה המנגנון הקפיצי של הדלת נסגר אחריו ולוכדו בפנים ללא פגע. בהמשך, לפי דיווחים שלכם או בבדיקה שגרתית, אם נלכד עכבר נדאג לשחררו בטבע במקום מרוחק מיישוב אדם.

הזמנת שירותי לכידת עכברים

להזמנת שירותי לכידת עכברים באופן ירוק והומני על ידי גורם מקצועי ומיומן, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, התקשרו עוד היום לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב