להיפטר ממזיקים בעזרת ריסוס ירוק

כולנו שוחרי סביבה, אבל אף אחד לא רוצה שיסתובבו לו בין הרגליים מקקים, פרעושים, חולדות, נמלים ושאר שרצים. למען מטרה זו קיים מגוון חומרי הדברה בריסוס לשימוש עצמי, או על ידי אנשי מקצוע. יחד עם זאת, גם כשזה מגיע להדברה ניתן וכדאי לחשוב ירוק עם ריסוסים איכותיים, מתקדמים ואפקטיביים שאינם מזיקים לכם ולסביבה, כפי שמספקת חברת איתי הדברה.

ריסוס ירוק ידידותי לסביבה

 אין ספק שריסוס הינה פעולת הדברה יעילה ביותר המגיעה לכל מקום ופינה בבית. השיטה גם הופכת לבטוחה כשהיא מבוצעת באמצעות חומרים ירוקים ידידותיים לסביבה. ריסוס ירוק כפי שמבצעת חברתנו מבוסס על חומרים אורגנים וטבעיים, חומרים ביולוגיים או על חומרים כימיים איכותיים ומתקדמים בכמות מזערית המאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה. אלו חומרים המסבים נזק מזערי או שכלל אינם מזיקים לסביבתם, ואשר לא אחת מתפרקים לאחר השימוש בהם והינם בטוחים לשימוש בקרבת בני אדם וחיות. מדובר למעשה במגוון סוגי חומרים כאשר כל חומר מיועד לשמש כנגד סוג מסוים וספציפי של מזיק, ולא פוגע בחי וצומח סמוכים אחרים. זאת להבדיל מחומרי ריסוס רגילים שרבים מהם הינם כלליים, כלומר מסבים נזק לא רק למזיק אלא לכל הנמצא לידו. מעבר לכך, יש חשיבות רבה לביצוע הריסוס על ידי גורם מוסמך ומקצועי בעל ידע וניסיון ניכר, היודע להשתמש בסוג החומר ובמינון הנכונים עבור כל מקרה ומזיק.

הדברה טבעית ואורגנית

חברתנו שואפת להשתמש כמה שיותר באמצעי ריסוס והדברה טבעיים ואורגניים. שיטות ריסוס אלו פותחו במקור עבור צרכי חקלאות וגידולים אורגניים ובהמשך הם גם פותחו לצרכי הדברה ביתיים. במרבית המקרים ריסוס טבעי מיועד לא להריגת המזיק אלא להרחקתו מאזור מחייתם של בני האדם. כך למשל, יש תמציות צמחים שריחן דוחה חרקים מסוגים שונים כמו נמלים או תיקנים. כמו כן, הדברה טבעית כוללת הרחקת המזיקים על ידי מלכודות, כמו מלכודת לדבורים או לעכברים וחולדות.

הזמנת ריסוס ירוק

להזמנת ריסוס ירוק מגורם אמין, מנוסה ויעיל, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, התקשרו עוד היום לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב