לחזור לחיים נורמאליים עם ריסוס נגד פרעושים

בעיית הפרעושים בביתכם יצאה מכלל שליטה? הפכתם לפרנואידים עם כל דבר שחור קטן שאתם רואים עליכם או על הרצפה? הגיע הזמן שתזמינו שירותי הדברה מקצועיים המסופקים על ידי חברת איתי הדברה. אנו נספק ריסוס נגד פרעושים בבית ובחצר באופן יעיל, בטוח ואפקטיבי תוך מחויבות ללוחות זמנים ועם מענה אדיב לכל שאלה ובקשה.

הכירו את הפרעוש

פרעושים הם טפיל קטן ושכיח החי על גבי יונקים מכוסי פרווה לרבות כלבים וחתולים. לטפיל זה מספר גלגולי חיים:

  • ביצה - אותה מטילה נקבת הפרעוש בכמות של כשלוש מאות ביצים במהלך חייה. ההטלה מתרחשת על גבי החיה או במקום מרבצה בבית ובחצר ובכל מקרה הן אינן נדבקות ונושרות לקרקע. הביצים בשלות לבקיעה כבר אחרי שבוע אולם הן גם יכולות להמתין תקופה ממושכת של חצי שנה עד שתגיע טמפרטורה מספיק חמה לבקיעתן.
  • זחל - הזחלים הזעירים שבוקעים מהביצים חיים על הקרקע וניזונים מחומרים ופסולת אורגנית שבקרבתם, כמו שיירי עור של חיות ובני אדם, וכן מצואת פרעושים בוגרים הנושרת לידם.
  • גולם - הזחל הבוגר טווה סביבו פקעת קטנה ודביקה שאליה נדבק אבק המסווה אותו. הגולם בוקע תוך שבוע ובמקרה של מזג אוויר לא מתאים הוא יכול להמתין אף מספר ארוך של חודשים.
  • פרעוש בוגר - הפרעוש מגיע לבגרות לאחר מספר בודד של שבועות והוא מאופיין ביכולות ניתור וקפיצה מדהימו. הוא ניזון מדם של יונקים לרבות בני אדם. הדם מאפשר לו להתפתח ולגדול ולהטיל עוד הרבה ביצי פרעושים נוספות. הפרעוש חי בממוצע כארבעה חודשים.

הדברת וריסוס פרעושים

בהיותו חרק טפיל עמיד ביותר אנו דואגים לבצע פעולות ריסוס נגד פרעושים המיועדות להשמיד את המזיק בכל גלגוליו השונים ולספק פתרון מלא לבעיה מטרידה זו. פעולות ההדברה כוללות שאיבה של הבית ורהיטיו עם שואב רב עוצמה וריסוס מקיף של הבית והחצר. חשוב לציין כי חומרי הריסוס שאנו נעזרים בהם הינם בעלי רמת רעילות נמוכה לבני אדם ויונקים. בנוסף לכך יש לכבס בהרתחה מצעים ולדאוג מראש לטפל בחיית המחמד שלכם באמצעות חומרי הדברה יעילים.

הזמנת שירותי הדברת פרעושים

להזמנת שירותי הדברת וריסוס פרעושים ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, התקשרו כבר עכשיו לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב