הדברה וריסוס נגד צרעות

גילתם קן צרעות במרפסת ביתכם או בגינה? אל תנסו לטפל בבעיה לבד. פנו כמה שיותר מהר אל חברת איתי הדברה המתמחה בהדברה וריסוס כנגד צרעות באופן מקצועי, יעיל ובטוח. פעולות ההדברה מבוצעות עם חומרי ריסוס איכותיים ובטוחים על ידי צוות מיומן ומנוסה.

מאפייני הצרעות

צרעות הן חרקים מעופפים חברותיים ממשפחת הדבורים, בעלי תפקיד חשוב בטבע התורם לאיזון אוכלוסיית חרקים מזיקים. הן חיות כמו דבורים במושבות ובונות את הקן שלהן בעונת האביב מעץ שהן לעסו ביחד עם רוק ואדמה. הפעילות שלהן מתרחשת בעונה החמה ואילו בימות החורף הן לא פעילות. הבעיה מתחילה כאשר צרעות בוחרות לבנות קן עמיד ובטוח מפגעי מזג האוויר בסמוך לביתכם בחריץ בקיר, בתוך מחסן, על עץ או עמוד, או בתוך גג הרעפים, פתחי מזגן או רווח בגדר. במקרה זה הצרעות עלולות לתקוף כקבוצה אם אתם או ילדיכם תתקרבו בטעות אל הקן. כמו כן, הסכנה גדולה עוד יותר כאשר מדובר באנשים רגישים לעקיצות של צרעות. יש לציין כי הצרעות מתרבות בקצב מהיר והן יכולות להגיע לקן גדול המכיל אלפי פריטים.

 

הדברת צרעות

פעולות של הדברת וריסוס צרעות המסופקות על ידינו מתחילות בזיהוין ובאיתור הקן שלהן.

ההדברה עצמה מבוצעת בדרך כלל בריסוס ממוקד שנועד להדביר את הצרעות שבקן בעזרת חומרים איכותיים ידידותיים לסביבה. כמו כן, נעשה שימוש באבקה המחסלת את הצרעות של שלא שהו בקן במהלך ההדברה ובכך מונעת מהן להתמקם שוב ולבנות מושבה חדשה. בנוסף, ניתן להדביר צרעות בעזרת חומר דביק או בעזרת פיתיונות של בשר מורעל המובא על ידי צרעות פועלות לקן, נאכל על ידי כולן וגורם למותן. יש לציין כי פעולות ההדברה מבוצעות בעזרת ציוד מגן הכולל חליפה, כפפות ואף מסיכה. את הדברה עצמה עדיף לבצע בשעות הערב כשהצרעות פחות פעילות ורובן כבר שוהות בתוך הקן. לאחר ההדברה מומלץ לאטום כל פתח וחריץ העלול להוות בסיס לקן חדש של צרעות.

הזמנת שירותי הדברת וריסוס צרעות

להזמנת שירותי הדברת וריסוס צרעות באופן מקצועי, בטוח ויעיל, וכן לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, התקשרו כבר עכשיו לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב