הדברה וריסוס נגד נמלים בבית

חזרתם מהעבודה וגיליתם בבית שיירות נמלים צובאות על פרוסת לחם שנותרה על השיש. ניסיתם להתמודד עם הבעיה לבד באמצעות חומרי ריסוס ביתיים שרכשתם בסופר, אך זה לא עזר. כעת, כדאי שתפנו אל חברת איתי הדברה המתמחה בהדברה וריסוס נגד נמלים בבית באופן מקצועי, בטוח ואפקטיבי. השירות ניתן עבור כל סוגי הנמלים מנמלת הבית עד נמלי אש, על ידי אנשי מקצוע מוסמכים, מיומנים ואדיבים תוך מחויבות מלאה ללוחות זמנים.

 

הכירו את הנמלים בביתכם

הנמלים שאתם רואים במטבח ובבית שלכם הן נמלים פועלות המהוות חלק ממושבה גדולה והיררכית שיכולה לשכון בתוך המבנה או מחוצה לו, למשל תחת רצפות, בקירות או בחצר. בראש הקן עומדת מלכה המטילה ביצים ולא עוזבת את תחומי הקן שלה. ייעודן של הנמלים הפועלות הוא ללקט אוכל לכל המושבה, אותו הן ימצאו בשפע במטבחים שלא מקפידים על ניקיונם, כשהמזון נשאר גלוי או שפח האשפה אינו אטום. אל הבית והמטבח הן מפלסות את דרכן בעד סדקים, חורים, וחרכים קטנים וצרים, אותם הן מוצאות או יוצרות. כמו כן, הן יכולות לעבור דרך פאנלים, חלונות, משקופים ואפילו דרך שקעי חשמל. הן יודעות להגיע אל יעדן בעזרת סימון של ריחות פרומונים ולכן גם הולכות בשיירות במסלולים קבועים.

פעולות ריסוס והדברה כנגד נמלים

פעולות הדברה וריסוס נגד נמלים בבית מבוצעות על ידנו באופן מקיף ומקצועי במטרה לבער את הנגע מהיסוד. תחילה נגלה את דרכי המעבר של הנמלים ונחפש את הקן בבית או מחוצה לו. לאחר מכן נדאג לרסס באופן יסודי את כל נקודות המעבר שלהן לבית ולאטום אותן, וכן נפעל להשמיד את הקן באופן שלא יאפשר לבנות נחיל חדש. הריסוס עצמו מבוצע עם חומרי הדברה ירוקה או חומרים כימיים אפקטיביים במינון נמוך, שאינם מסוכנים לדיירי הבית או לחיות מחמד. הדברת נמלים יכולה לעשות שימוש גם בפיתיונות רעילים שאינם מסוכנים לבני אדם וחיות. הנמלים לוקחות את הפיתיונות בחזרה לקן וכך כל תושביו מורעלים ומתים. לאחר שהקן הושמד נכוון את בעלי הבית לפעולות שימנעו את הישנות הנגע בעתיד.

הזמנת שירותי הדברה וריסוס נמלים בבית

להזמנת שירותי הדברה וריסוס נגד נמלים בבית ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, התקשרו עוד היום לאיתי הדברה בטלפון 054-8004477

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב